Kayserispor  Başkanı Berna Gözbaşı ,  Süper   Lig  maçlarının devam etmesi kararının insan haklarına aykırı olduğunu ifade etti.

haber7
0

Kayserispor Başkanı  Berna Gözbaşı  , Süper  Lig  in seyircisiz olarak devam etme kararını değerlendirdi ve "Alınan kararın insan haklarına aykırı olduğunu" ifade etti. Futbola devam edilmesinin şu an için insan haklarına aykırı olduğunu ifade eden  Berna Gözbaşı  , "Futbolcular maça çıkmak istemezse nasıl ikna edeyim? Zaten bu durum insan haklarına aykırı , temas var , her şey var. Bu sağlık konusu , can konusu! Herkes kendi kararını verebilmeli! Kimse başkasının yaşam hakkı için karar veremez , biz başkanlar olarak böyle bir şeye karar veremeyiz" dedi. Kulüpler Birliği nin "liglerin ertelenmesi" konusundaki kararı için  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan  ın kararını beklediğinin altını çizen  Berna Gözbaşı  , "Futbolcular maça maskeyle mi çıksın? Böyle bir şey olabilir mi?  Kulüpler Birliği  nin whatsapp grubu var , orada herkes fikrini söylüyor!  Kulüpler Birliği  Başkanı da Cumhurbaşkanımızın kararını bekliyor" şeklinde konuştu. (HTSPOR)

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Paylas
Yorum Yaz
1 + 3 =