TOKİ  100 bin sosyal konut projesi kapsamında bazı ilçelerin kura  sonuçları  açıklandı. Kurada hak sahibi olamayanlar  başvuru  için yatırdıkları ödemeleri geri alacaklar. Peki  TOKİ   2020   para   iadesi  ne  zaman  yapıla

haber7
0

 2020  TOKİ  kura sonuçları kapsamında bazı ilçelerin isim listeleri yayınlandı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı dar gelirli ailelerin ev sahibi olmaları çok önemli bir projeye imza attı. Bu proje ülke genelinde pek çok ilde  başvuru  aldı. Noter huzurunda çekilen kura sonuçlarına göre ev sahibi olmaya hak kazanamayan adaylar ,  başvuru  için ödedikleri tutarın iadesini alacak. Peki  2020   TOKİ   para   iadesi  ne zaman?

  TOKİ  para  İADESİ NE  zaman  , NEREDEN ALINACAK?

Kurada , asil ve yedek olarak hak sahibi olamayanlar  başvuru  bedellerini , kura çekiliş tarihinden itibaren 2 (iki) iş günü sonrasında T.Halk Bankası A.Ş. yetkili Şube lerinden geri alabilecek.

 

* Ücretler , dekontlar ve kimlik belgeleri ile başvuruda bulunulması halinde geri ödenecek.

TOKİ KURA SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SÖZLEŞME İMZALANMASI

Konut belirleme kurası ile konutu belli olan alıcılar İdarenin belirleyeceği ve ilan edeceği tarihlerde T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Temerküz Şubesinde (Daha sonra ilan edilecektir.) Gayrimenkul Satış Sözleşmesi ve kredi kullanım işlemlerini gerçekleştireceklerdir.

Sözleşme imzalama aşamasında;

Nüfus ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =