İstanbul Havalimanı ile İstanbul'un birçok noktası arasında yolcu taşımacılığı hizmeti sunan Havaist'e ait otobüsler periyodik olarak  dezenfekte  ediliyor.

haber7
0

Havaist ten yapılan açıklama göre ,  Havaist  tüm ekibiyle , kış aylarında artış gösteren salgın hastalıklar ve özellikle  koronavirüs  nedeniyle yaşanan tedirginlikleri en aza indirmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

 

Salgın hastalıklar , dünyada ve Türkiye de , kış aylarının getirdiği mevsim koşullarıyla birlikte artışa geçiyor. Virüslerin en çok yayılma riski taşıdığı ortak kullanım alanlarının temizliği , bu nedenle büyük önem taşıyor.  Havaist  her gün on binlerce yolcunun kullandığı toplu ulaşım araçlarındaki rutin temizlik işlemlerini ,  koronavirüs  salgını nedeniyle en üst seviyeye çıkardı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen  Havaist  Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Bertan Kale , her gün on binlerce yolcuya hizmet veren  Havaist  otobüslerinde rutin temizlik işlemlerinin yapıldığını belirtti.  koronavirüs  salgınının başlamasıyla tüm araçlarda  dezenfektan  işlemi gerçekleştirdiklerini kaydeden Kale. "Şu anda dünyada söz konusu olan virüs salgını riski nedeniyle biz de periyodik olarak uyguladığımız temizlik ve dezenfeksiyon işlemlerimizi artırdık. Yolcularımızdan bu konuda olumlu geri dönüşler alıyoruz , risk ortadan kalkana kadar tüm imkanlarımızla süreci bu şekilde sürdürmeye devam edeceğiz." ifadelerini ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 5 =