Ticaret Bakanı Pekcan , "Gürbulak'ta gerçekleşen hain  saldırıda   yaralanan  Gürbulak Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdür Yardımcımız Ramazan Turan'ın tedavi gördüğü hastanede ş

haber7
0

Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan , Ağrı nın Doğubayazıt ilçesindeki Gürbulak Sınır Kapısı nda 2 martta gerçekleşen hain  saldırıda   yaralanan  Gürbulak  Gümrük  ve Dış Ticaret Bölge Müdür Yardımcısı Ramazan Turan ın tedavi gördüğü hastanede şehit olduğu haberini büyük bir üzüntüyle öğrendiğini ifade etti.

Pekcan , Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ,  Ağrı  da  Gümrük  personellerine yönelik  saldırıda   şehit  sayısının arttığını belirtti.

Gümrük teşkilatına başsağlığı dileklerini ileten Pekcan , şunları kaydetti:

"Gürbulak ta gerçekleşen hain  saldırıda   yaralanan  Gürbulak  Gümrük  ve Dış Ticaret Bölge Müdür Yardımcımız Ramazan Turan ın tedavi gördüğü hastanede  şehit  olduğu haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine Allah tan rahmet , ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum."

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =