Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı  Nihat  Özdemir'in ,  UEFA  toplantısı sonrası yapacağı  basın   toplantısında  korona virüse karşı önlem olarak alınan 1  metre   kuralı  dikkat çekti.

haber7
0

Türkiye Futbol Federasyonu nun (TFF)  UEFA  ve 55 üye ülkeyle birlikte gerçekleştirdiği telekonferans toplantının ardından  TFF  Başkanı  Nihat  Özdemir ,  basın  mensuplarına açıklama yapacak. Özdemir in gerçekleştireceği toplantı öncesinde alınan önlemler ise dikkatlerden çakmadı. Türkiye Futbol Federasyonu çalışanları ve misafirler ile  basın  mensupları gün içinde ateşleri ölçülerek kontrolden geçirilirken , toplantının düzenleneceği salonda da 1  metre  kuralına göre hareket edildi.  basın  organlarının kameraları aralarında 1  metre  mesafe olacak şekilde yerleştirilirken ,  TFF  yöneticilerinin oturacağı koltukların aralarında mesafe bırakıldı , her masaya da dezenfektan ve kolonyalı mendil bırakıldı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =