Huawei  , Mate 30 Pro’dan sonra kendi resmi uygulama mağazası  AppGallery  ve  Huawei  Mobil Servisleri (HMS) ile piyasaya sürülen ilk cihazını Türkiye'de satışa sunmaya hazırlanıyor.

haber7
0

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei’nin yeni akıllı telefonu Huawei P40 lite Türkiye’ye geliyor. Şirket , dörtlü arka kamera ve Kirin 810 Chipset ile donatılan Huaweri P40 lite modelinin Türkiye’de satışa sunulacağını duyurdu. P40 lite , Mate 30 Pro’dan sonra Huawei’nin resmi uygulama mağazası  AppGallery  ve  Huawei  Mobil Servisleri (HMS) ile piyasaya sürülen ilk  Huawei  cihazlarından biri olacak.

Matris düzenlemesine sahip dörtlü arka kamerayla gelen P40 lite modelinde 48MP ana kamera yer alıyor. Cihazdaki 8MP ultra geniş açı objektif ise kullanıcıların daha fazla çekim yapması için 120° görüş alanı sunuyor.

Makro Lens ise 4 cm mesafeye yakın nesnelere odaklanarak kamera kurulumuna çok yönlülük katıyor. Dört kameralı kurulum ayrıca daha ileri düzey portreler ve sığ alan derinliği efektlerini simüle etmek için de yapay zeka (AI) ile çalışan bir Bokeh Lens içeriyor.

Huawei P40 lite deki dört kameralı sistem Süper Gece Modu’nu destekliyor ve bu sayede kullanıcıların hareket halindeyken tripod kullanmadan gece fotoğrafları çekmelerini sağlıyor. P40 lite , arka plan müziği eklemek ve görüntüleri kırpmak için kullanılan bir AI Video Düzenleyici’yi de destekliyor.

YARIM SAATTE YÜZDE 70 ŞARJ

Huawei nin yeni telefonunda bulunan Kirin 810 , 7nm işlemciyle ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 9 =