ABD’nin Kuzey Carolina eyaletinde bir kişinin , eşi ve 5  akrabasını  silahla öldürdükten sonra intihar ettiği bildirildi.

haber7
0

Chatham Şerif Ofisi sözcüsü Teğmen Sara Pack , yaptığı basın açıklamasında , mağdurların hepsinin Moncure Flatwood Yolu ndaki bir evin bahçesinde vurularak hayatını kaybettiğini belirtti. Evin üst katındaki genç bir aile üyesinin 911’i araması üzerine polisin durumdan haberdar olduğunu ifade eden Pack , saldırganın cinayetleri ne için işlediği konusunda henüz bir bilgi sahibi olmadığını ifade etti. Saldırganın Larry Ray (66) isimli bir erkek olduğu öğrenilirken , hayatını kaybedenler arasında Ray’in eşi Jeanne Ray (67) , kuzenleri Ellis Mansfield (73) , Lisa Mansfield (54) , John Paul Sanderford (41) ve Nicole Sanderford (39) ile kayınvalidesi Helen Mason (93) bulunuyor. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 8 =