Ciddi bir satış ivmesi göstererek , pazarda büyük talep gören  HONOR   MagicWatch  2 , şimdi de 42mm’lik daha küçük boyut seçeneğiyle satışa çıkacak.

haber7
0

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR’un sevilen akıllı saati  HONOR   MagicWatch  2 Türkiye pazarına ilk olarak 46 mm’lik büyük modeliyle girmişti.  HONOR  şimdi de 42mm çapındaki  yeni  modelini kullanıcılarla tanıştırmaya hazırlanıyor. Piyasaya sunulan 46mm’lik versiyonda 14 güne varan pil ömrü sağlayan  HONOR   MagicWatch  2 , bu  yeni  42mm’lik versiyonda ise taşınabilirliği artırırken , akıllı saatler için oldukça iyi bir ortalama olan 7 güne varan pil ömrü sunuyor. Daha küçük olan bu versiyon , özellikle daha hafif ve narin bir  akıllı saat  kullanmak isteyenler için geliştirildi.

HONOR  MagicWatch  2 42mm , yüksek çözünürlüklü 1 ,2 inç’lik AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Ekran 390x390 çözünürlük ve 326 PPI piksel yoğunluğu sunuyor. 41 gram ağırlığındaki 46mm versiyonuna nazaran daha hafif olan 42mm’lik versiyon , toplamda 29 gramlık bir ağırlığa sahip.  HONOR   MagicWatch  2 42mm , kullanıcılara Akik Siyahı ve Sakura Altını renkleriyle sunulacak.

Spor ve sağlık takibi konusunda 46mm’lik versiyonun tüm özelliklerini barındıran  HONOR   MagicWatch  2 42mm , daha kişisel , çeşitli ve verimli bir spor hayatı için koşu , yürüyüş , bisiklet , triatlon , havuzda yüzme , serbest antrenman ve kürek gibi 8 dış , 7 iç ortam sporu için hedef bazlı takip desteği sunuyor. Bu 15 ayrı spor ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 9 =