Antalya'da otomobilin açılan kapısına çarpıp diğer aracın altına giren motosiklet sürücüsünün inanılmaz kurtuluşu kameralara böyle yansıdı.

haber7
0

Antalya nın Serik ilçesinde yol kenarında duraklayan otomobilin açılan kapısına çarpan motosikletli , bir başka aracın altına girip 50  metre  aracın önünde sürüklendi. Kapıyı açan otomobil sürücüsü , araçtan inip sürücüyü ararken , sürücüyü altına alıp metrelerce sürükleyen kamyonetteki sürücü de durdu ancak , aracın altındaki sürücüyü bir süre göremedi. Her iki sürücü de motosiklet sürücüsünü ararken ,  kamyonet  sürücüsü aracın altındaki yaralı sürücüyü fark etti.  Kaza   anları  güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay , dün öğle saatlerinde  Antalya  nın Serik ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen otomobil Antalya-Manavgat D400 karayolu üzerinde sağ şeritte durdu. Trafiğin yoğun olduğu saatte duran otomobilin sürücüsü , kapıyı açınca arkadan gelen motosikletli kapıya çarpıp savruldu. Motosiklet çarpmanın etkisiyle sürüklenip dururken , motosiklet sürücüsü 55 yaşındaki Mehmet Vehbi Okudan ,  Kaza  sırasında yanından geçmekte olan  Kamyonetin  altına girdi ve yaklaşık 50  metre  sürüklendi.  Kamyonetin   Kaza  sebebiyle durmasının ardından her iki sürücü de yaralı sürücüyü aramaya koyuldu. Otomobil sürücüsü , açtığı otomobil kapısının çevresine bakarken kamyonetten inen sürücü ve yolcu da motosiklet sürücüsünü aramaya koyuldu. Kamyonetteki ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 9 =