Koronavirüs ile ilgili alınan önlemler kapsamında okulların tatil edilmesi ve online  eğitim  sürecinin başlatılması kararı üzerine Türk Telekom bir açıklama yaptı.

haber7
0

 Fiber altyapı ve SEBİT online platformu ile tüm öğrencilere desteğe hazır olduklarını belirten  Türk Telekom  CEO’su Ümit Önal , tüm bireysel mobil abonelerine Milli  eğitim  Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA çevrimiçi sosyal  eğitim  platformu kullanımlarında 3 GB  internet  hediye ettiklerini söyledi.

Koronavirüs ile ilgili alınan önlemler kapsamında , Cumhurbaşkanı başkanlığında tüm bakanların katıldığı toplantı sonrası okulların tatil edilmesi ve online  eğitim  sürecinin başlatılması kararı üzerine Türk Telekom bir açıklama yaptı.  Türk Telekom  CEO’su Ümit Önal , fiber altyapısı ve SEBİT online platformu ile tüm öğrencilere desteğe hazır olduklarını belirtti.

Ümit Önal , EBA Kampanyası ile tüm  Türk Telekom  bireysel mobil abonelerine; Milli  eğitim  Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA çevrimiçi sosyal  eğitim  platformu kullanımlarında 3 GB  internet  hediye ettiklerini söyledi.

Türk Telekom CEO’su Ümit Önal , şunları söyledi:

“Virüsün dünyadaki etkilerini uzun süredir takip ediyorduk.  Türk Telekom  olarak altyapı yatırımlarımızı sık sık kamuoyuyla da paylaşmıştık. Online  eğitim  ile ilgili de şirketimiz SEBİT’in yıllara dayanan bilgi ve tecrübesi var. Salgının dünyada yayılma sürecinde de  Uzaktan   eğitim  konusunda yapılacakları kamudaki yetkililerle görüşerek pek çok senaryo üzerinde ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 4 =