Başakşehir ile yollarını ayıran  Arda   Turan   Sezon   sonu  ilk tercihinin yeniden yurt dışında futbol oynamak olduğunu söyledi.

haber7
0

Türk futbol tarihinin en başarılı oyuncularından olan ve birçok kupa kazanan milli oyuncu  Arda   Turan  , çarpıcı açıklamalarda bulundu. Arda  Turan  , "Tabii ki hatalarım oldu ama kimsenin bittiği falan yok yani işin özünde ben 3 ay sonra yeniden futbol oynamaya başladığında 3-5 maç oynadığımda herkesten daha iyi oynayabilirim. Hâlâ eski  Arda  gibi en iyi futbolcu gibi oynayabilirim" dedi.

 

 

"BARCELONA DA BENZER DURUMU YAŞADIM"

 

 

Halen futbolcusu olduğu  BARCELONA  da da benzer durumla karşılaştığını belirten  Arda   Turan  , "Aslında  BARCELONA  da da buna benzer bir dönem olmuştu. O yüzden bu duruma tecrübeliyim. Şimdi tabii oğlum var , artık eşim ikinci çocuğumuza hamile , o yüzden , onlarla vakit geçiriyorum , spor yapıyorum ve biraz kafa dinliyorum. Gelecekte neler yapabileceğimi düşünüyorum. O yüzden bazen sizin için kötü gibi gözüken şeyler hayırlı olabiliyor , ben öyle hissediyorum bu anları. Bu anlar çok keyifli. Hamza nın mutfaktan sesleri geliyor. Kendimi iyi hissediyorum açıkçası. Ailemle daha çok vakit geçiyorum , futbol izliyorum , futbolu kendi kafamda tartışıyorum. Daha fazla nasıl geliştirilebilir oyun , daha güzel nasıl olabilir diye düşünüyorum. O benim için bir avantaj oluyor. Zaman keyifli geçiyor" dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 7 =