Nissan  Çin genelinde yeni koronavirüs vakalarının azalması üzerine , Hubei bölgesindeki Xiangyang fabrikasında üretime bu haftasonu yeniden başlayacağını açıkladı. Koronavirüs salgını ilk olarak Hubei'

haber7
0

Nissan Motor Co. Ltd. ülke genelinde yeni Covid-19 (koronavirüs) vakalarının azalması üzerine , Çin in Hubei bölgesindeki Xiangyang fabrikasında üretime yeniden başlayacağını açıkladı.

 

 

Japon otomotiv şirketinden yapılan açıklamada , Covid-19 salgınının başladığı yer olan Hubei bölgesindeki fabrikada , salgının başladığı dönemlerde ara verilen üretimin bu haftasonunda yeniden başlayacağı belirtildi. Açıklamada , ülke genelindeki fabrikalar genelinde ara verilen üretimin tam olarak ne zaman normale döneceğine ilişkin bir bilgiye ise yer verilmedi.

GM , TOYOTA VE HONDA DA ARA VERMİŞTİ

 

 

Covid-19 salgınının başlamasının ardından Çin de üretime ara veren otomotiv üreticilerinin arasında ,  Nissan  dan başka , aralarında General Motors , Honda ve Toyota nın yanında daha birçok şirket bulunuyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =