Son  dakika  haberi:  Meteoroloji  , yurdun batı kesimlerine şiddetli  yağış  uyarısı yaptı.  İstanbul  ve İzmir başta olmak üzere birçok ilde bugün  sağanak yağış  bekleniyor. Yağışların akşam saatlerine kadar etkili olması bek

haber7
0

Yazdan kalma günler sona erdi. Yurdun batı kesimlerinde bugün sağanak yağışın etkili olması bekleniyor. Sıcaklıklar da 8-10 derece arasında düşecek. 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü nün internet sitesinde yer alan verilere göre , bugün  İstanbul  , Ankara , İzmir ve Antalya başta olmak üzere batı kesimlerdeki illerde  sağanak yağış  etkili olacak. Yağışların özellikle Marmara ve Ege bölgelerinde daha şiddetli görülmesi bekleniyor. 

Bugün bazı illerde beklenen  hava durumu  şöyle: 

İstanbul sağanak yağışlı , 14 derece

Ankara hafif yağışlı , 16 derece

İzmir sağanak yağışlı , 16 derece

Bursa sağanak yağışlı , 14 derece

Antalya hafif yağışlı 17 derece

Samsun parçalı bulutlu 21 derece

Erzurum parçalı bulutlu arada güneşli , 12 derece

Diyarbakır parçalı bulutlu zaman zaman çok güneşli , 22 derece

İSTANBUL DA SAĞANAK BAŞLADI

Megakentte beklenen yağmur gecenin son saatlerinde etkili olmaya başladı. Yağmurun başladığı ilk saatlerde bir olumsuzluk yaşanmadı.

Meteoroloji Bölge Müdürlüğünden alınan verilere göre sağanak yağmurun saat 05.00 de başlaması bekleniyordu öyle de oldu. Saat 05.00 sularında  İstanbul  genelinde başlayan  yağış  etkisini yer yer artırarak devam etti. Yağışın başladığı ilk ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 6 =