"Suriye'de ne işimiz var?" sorusuna verdiği cevapla büyük beğeni toplayan  Başkan  Erdoğan’ın da meclis gurup toplantısında söz ettiği  Fatma  Özaslan’a ilgi devam ediyor.

haber7
0

Malatya’da yaşayan 78 yaşındaki  Fatma  Özaslan’ın pazarda alışveriş yaparken Suriye konusundaki sözleri kısa sürede sosyal medyada gündeme geldi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İş Adamı  Sabri Unat  ,  Fatma  Özaslan’ı evinde ziyaret ederek , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tablosunu  hediye  etti.

"MALATYA’MIZIN NENE HATUNU"

Ziyarette konuşan İş Adamı  Sabri Unat  , “Bu gün Malatya’mızın nene hatunu  Fatma  Özaslan teyzemizi ziyaret ederek elini öptük hayır duasını aldık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan  ‘ı çok sevdiğini sosyal medyada gördük ve duyduk kendisine bu gün  Erdoğan  tablosunu  hediye  ediyoruz.  Fatma  teyze Malatya’mızda Türkiye’de seni çok sevdi bizler içinde dua edersin inşallah” şeklinde konuştu.

FATMA ÖZASLAN: BU VATAN HEPİMİZİN

Fatma Özaslan ise , “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan  ve sizlerin Allah yardımcınız olsun. Vatanımıza , milletimize bayrağımıza hizmet edenlere her gün dua ediyorum. Bu vatan hepimizin. Birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekiyor “ diye konuştu.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 4 =