Sınırda  Yunanistan  tarafından gelen plastik mermiyle yaralanan sığınmacının boynundan çıkarılan plastik mermide şoke eden bir detay ortaya çıktı. Yaralı sığınmacının boynundan Türk sağlık görevlilerince ç

haber7
0

Sınırı geçmek isteyen sığınmacılara Yunanistan güvenlik güçleri , yoğun gaz , tazyikli su ve mermi ile müdahale etmeye devam ediyor.

 

 

Dün Yunan askerinin makineli tüfek ile sığınmacılara ateş etmesi görüntülere de yansımıştı.

Açılan ateş sonucu ölümler ve yaralanmaların olduğu sınır hattında Yunanistan tarafından atılan plastik mermiyle yaralanan bir sığınmacıya da Türk sağlık görevlileri müdahale etti.

 

 

Sığınmacının boynuna saplanan  plastik mermi  çıkarıldı.

Plastik merminin saplanması için çivi benzeri tel yerleştirilerek güçlendirildiği belirlendi.

ÖZEL HAREKATÇILAR DEVRİYE ATIYORLAR

Edirne den geçtikleri  Yunanistan  da şiddet uygulanarak geri gönderilen göçmenler için görevlendirilen ve önceki gün çalışmaya başlayan tam donanımlı 1000 özel harekat polisi , sınırı oluşturan Meriç Nehri nde zodyak botlarla devriyeleri artırdı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =