Bursa'da gittiği hastanede koronavirüs kaptığını iddia eden E.O. (68) , tedirginliğe neden oldu. Hastanede önlem alınırken , E.O.’nun yapılan testlerinde hastalıkla ilgili herhangi bir bulguya rastlanmadı. Akli dengesinin yer

haber7
0

Bursa nın  Mudanya  ilçesinde yaşayan E.O. , 2 gün önce Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi ne başvurup , İtalya dan geldiğini ve  koronavirüs  kaptığını söyledi. Bunun üzerine E.O. için önlem alındı. Tedbir amacıyla hastaneye hasta kabul edilmedi. Hastanede bulunan hasta ve yakınlarına da maske dağıtıldı. E.O. nun yapılan testlerinde hastalığa dair bir hastalığa dair herhangi bir bulguya rastlanmadı. E.O. , iddiasında ısrar edince , hastaneye polis çağırıldı. Bunun üzerine E.O. hastaneden çıkıp uzaklaştı.

ŞEHİR HASTANESİ NE DE GİTMİŞ

Gelen polis ekipleri , E.O. nun kaçtığını belirledi. Polisin yaptığı araştırmada , E.O. nun olaydan bir gün önce de yine aynı şikayetle  Bursa  Şehir Hastanesi ne gittiğini , burada da önlem alındığını , yapılan test sonuçlarının da temiz çıktığı belirlendi. E.O. , Yıldırım İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekipleri tarafından dün gece evinde gözaltına aldı.

İFLAS EDİNCE AKLİ DENGESİ BOZULMUŞ

Ailesi ile görüşen ekipler , iş adamı olan E.O. nun iflas edince akli dengesinin bozulduğunu , İtalya ya ise gitmediğini öğrendi.

Sağlık raporu için hastaneye götürülen E.O. , kendisini görüntüleyen gazetecilerin ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 9 =