Süper Lig'de 9 haftadır kazanamayan Yeni Malatyaspor'da taraftarlar ,  Konyaspor  maçında Başkan  Adil  Gevrek'i istifaya davet etti. Maç sonunda  Gevrek  ile sarı-kırmızılı taraftarlar arasında gerginlik yaşandı.

haber7
0

BtcTurk  Yeni Malatyaspor  da son dönemlerde alınan başarısız sonuçların ardından başkan  Adil   Gevrek  yönetimine tepkiler çığ gibi büyürken , bugün oynanan müsabakanın ardından da gerilim iyice yükseldi. Yeni  Malatya  Stadyumu nda 1-1 lik eşitlikle tamamlanan BtcTurk  Yeni Malatyaspor  - İttifak Holding  Konyaspor  maçının ardından ev sahibi ekibin taraftarları ile başkan  Adil   Gevrek  arasında kavga yaşandı.

 

 

POLİS KORUMASIYLA ARACINA BİNDİRİLDİ

Maç sırasında "Yönetim istifa" şeklinde tezahüratlarda bulunan taraftarlar , müsabakanın ardından  Yeni Malatyaspor   Başkanı   Adil   Gevrek  in stattan ayrıldığı sırada  Gevrek  in aracının önünü kesti. Bu sırada aracından inen  Gevrek  , taraftarlarla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyüyerek , yumruk yumruğa kavgaya döndüğü öğrenilirken , araya güvenlik görevlileri girdi. Daha sonrasında  Gevrek  , polis korumasıyla aracına bindirildi ve taraftarların olduğu bölümden uzaklaştı.

 

 

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; }

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 7 =