Adana  Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde tedavi gören kadının 2 gözünü parmaklarıyla oyan şizofreni hastası N.K.'nin , 5 yıl önce de babaannesini başına baltayla vurarak öldürdüğü ort

haber7
0

Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi nde yatarak tedavi gören şizofreni hastası N.K. (36) , 1 Mart ta aynı odada kaldığı 3 çocuk annesi Sultan Güner in (57) iki gözünü parmağıyla oymuştu.

 

 

Sultan Güner , götürüldüğü  Adana  Şehir Hastanesi nde tedaviye alınırken , olayla ilgili başlatılan soruşturma kapsamında Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi Başhekimi ile 1 başhekim yardımcısının da aralarında bulunduğu 8 personel açığa alınmıştı. N.K. de tek kişilik sünger odada gözlem altına alındı.BABAANNESİNİ DE BALTAYLA ÖLDÜRMÜŞ Olayla ilgili soruşturma devam ederken , N.K. nin , 2015 yılında kendisine küfrettiğini ileri sürdüğü babaannesi K.K. yi baltayla öldürdüğü ortaya çıktı.

N.K. nin bu olaydan sonra tutuklandığı , akli dengesinin bozuk olduğu anlaşılınca tedavi için Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ne yatırıldığı belirlendi.

 

 

BİR HASTANIN GÖZLERİNİ DİŞ FIRÇASIYLA OYMAYA ÇALIŞMIŞ Burada da birlikte kaldığı bir hastanın gözlerini diş fırçasıyla oymaya kalktığı ancak görevliler tarafından engellendiği bildirildi. N.K. nin , bu olaydan sonra Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi ne sevk edildiği ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 7 =