Isparta'da , lise öğrencisi 17 yaşındaki  İclal  Gül Uysal'dan 5 gündür haber alınamıyor. Uysal ile aynı lisede eğitim gören 3 kız öğrenci geçen ay evden kaçmış , 5 gün sonra bulunmuştu.

haber7
0

​Isparta Gül Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 3 üncü sınıf öğrencisi  İclal  Gül Uysal , salı günü aniden ortadan kayboldu.  Isparta  Zafer Mahallesi nde yaşayan aile , polise kayıp başvurusunda bulundu. Baba Dindar Uysal , kızını her yerde aradıklarını söyleyerek ,  İclal  i görenlerin kendilerine ya da polise bilgi vermelerini istedi.3 KIZ , 5 İNCİ GÜNDE BULUNMUŞTU 20 Şubat günü de aynı okulda okuyan Tuana Yıldız (16) , Gülizar Soy (16) ve Buse Aydoğan (16) , birlikte kaçmıştı. İzlerine en son Denizli de rastlanan 3  liseli  , 25 Şubat günü İzmir in Konak ilçesinde bulunmuştu.  

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: DHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =