Dünyada  Koronavirüs   kabusu  yaşanıyor. Avrupa'da koronavirüsten en çok etkilenen ülke olan İtalya'da  ölü  sayısı son belirlemelere göre 197'ye yükseldi. ABD’nin Maryland eyaletinde bul

haber7
0

İtalya da koronavirüsten ölenlerin sayısı her gün  Katlanarak  artıyor. Sivil Savunma Genel Müdürü Borrelli , ölü sayısının düne göre 49 kişi daha artarak 197 ye ulaştığını açıkladı.

Sivil Savunma Genel Müdürü Angelo Borrelli , başkent  Roma  da düzenlediği basın toplantısında Kovid-19 vakalarına ilişkin son durumu paylaştı.ÖLENLERİN YAŞLARI 62 VE 95 ARASINDA Borrelli , ülkede mevcut koronavirüs vaka sayısının 3 bin 916 , ölenler ve iyileşenler dahil edildiğinde koronavirüs bulaşanların toplam sayısının ise 4 bin 636 olduğunu aktardı.

Sivil Savunma Genel Müdürü Borrelli , ölü sayısının düne göre 49 kişi daha artarak 197 ye ulaştığını bildirdi. Borrelli , hayatını kaybedenlerin yaş aralığının 62 ile 95 arasında değiştiğini bildirdi.

Borrelli , hastalık bulaşıp da iyileşenlerin sayısının da düne göre 109 kişi artarak 523 e çıktığını ifade etti.VATİKAN A DA SIÇRADI Diğer yandan bir kişiye yapılan koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklayan Vatikan Basın Ofisi , bu sabah itibarıyla Vatikan daki özel kliniklerinde tüm sağlık hizmetlerinin geçici olarak durdurulduğunu açıkladı.SAYI 100 BİNİ AŞTI ABD’nin Maryland eyaletinde bulunan Johns Hopkins ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 1 =