OPPO  merakla beklenen  Find  X2 serisinin global lansmanını , 6 Mart 2020 tarihinde Youtube kanalı üzerinden düzenlendiği canlı video konferansla yaptı.

haber7
0

OPPO , akıllı telefon endüstrisindeki en gelişmiş özelliklere sahip olan yeni  Find  X2 serisini tanıttı. Yapılan global lansman etkinliğinde konuşan  OPPO  Batı Avrupa Strateji ve Ürün Pazarlama Başkanı Michael Tran şunları söyledi

“Find X2 serisi ,  OPPO  nun ileri teknoloji kabiliyetini ve kararlılığını temsil ediyor. Kullanıcılarımızın günlük yaşamlarındaki ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde , onlara gelişmiş mobil teknolojilerle akıllı deneyimler sunmayı amaçlıyoruz. Bu hedef doğrultusunda  OPPO  akıllı telefonlarının  ekran  , fotoğraf , şarj , pil ömrü ve tasarım özelliklerini sürekli olarak yeniliyoruz. Çok yönlü amiral gemimiz  Find  X2 serisi , akıllı telefon pazarında yeni standartları belirleyecek.”

Üçlü  kamera  kombinasyonu

Find X2 serisinde üçlü  kamera  kombinasyonu yer alıyor. 48MP geniş açılı lens + 48MP ultra geniş açılı lens + 13MP telefoto lens ile donatılan  Find  X2 serisi , 10x hibrit zoom özelliği ile geliyor.

Find X2 serisindeki geniş açılı ana  kamera  , özelleştirilmiş bir amiral gemisi sensörü içeriyor. Sony IMX689 sensörü , sektördeki tüm 48MP mobil  kamera  sensörleri arasında en büyük boyuta sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Çift doğal ISO teknolojisi ve f / 1 ,7 geniş diyafram ile birleştirilmiş güçlü  kamera  sensörü , düşük ışıkta bile net fotoğraflar sunuyor.

Find X2 ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 6 =