Gelişmekte olan 60 pazarda var olan premium  akıllı telefon  markası  TECNO   Mobile  , bugün kamera odaklı  CAMON  12  Air  ve Spark 4 Lite modelleri ile gelişmiş  Türkiye   akıllı telefon  pazarına girişini duyurdu. Kamera odaklı  CAMON  12  Air  164

haber7
0

TECNO , Avrupa daki pozisyonunu genişletme açısından Türkiye nin öneminin farkında. Türkiye %95 oranında  akıllı telefon  sahibi tüketici profili ile sadece gelişmiş değil , aynı zamanda yeni markalara ve daha yeni teknolojilere açık  akıllı telefon  pazarlarından biri.

Satış hacminin %85i , 1600 TL - 3200 TL fiyat aralığında akıllı telefonlar olan  TECNO  , orta ve üst düzey akıllı telefonlar sunma stratejisi ile Türkiye pazarının gerekliliklerine uygun olduğunu fark etti ve çığır açan ürünleri ile Türk tüketicilerini kamera odaklı yaklaşımı ve  akıllı telefon  ürünleriyle hem genel ve hem kamera deneyimini geliştirmeyi hedefliyor.  TECNO   Mobile  , ana şirketi olan Transsion Holdings için anahtar konumunda. Transsion Holdings , IDC 2019 verilerine göre Afrika pazarında cep telefonu ve  akıllı telefon  sıralamasında 1. sırada , global cep telefonu sıralamasında ise 4. sırada yer alıyor.

Manchester City Futbol Kulübü nün küresel iş ortağı olan  TECNO   Mobile  , Türkiye pazarı için de bu iş birliğini devam ettiriyor. Tüketicilere ulaşmak için  TECNO   Mobile  , hedef kitlenin tükettiği temel temas noktalarını kapsayan 360 derecelik bir marka kampanyası yürütecek. İletişim ,“Şampiyonların Seçimi” adlı ana mesaj etrafında toplananacak.

TECNO  Mobile  , dünyanın önde gelen küresel hücresel servis sağlayıcısı Vodafone ile ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 3 =