Fiat  ,  2019  yılının trafik tescil verilerine göre , 2 bin 663 adet satış ve yüzde 14 ,4'lük pazar payı ile Bursa'nın en çok tercih ettiği marka oldu.

haber7
0

Fiat ,  2019  yılının trafik tescil verilerine göre , 2 bin 663 adet satış ve yüzde 14 ,4 lük pazar payı ile  Bursa  nın en çok tercih ettiği marka oldu.

 

Fiat açıklamasına göre ,  Fiat  , ürün gamında yer alan  otomobil  ve hafif ticari modelleri ile  Bursa  da başarılı sonuçlara imza attı.

2019 yılının trafik tescil verilerine göre  Fiat  , 2 bin 663 adet satış ve yüzde 14 ,4 lük pazar payı ile bölgenin en çok tercih ettiği marka oldu.

 

Fiat , il bazında da başarısını sürdürdü ve otomobil+hafif ticari araç toplamında 46 ilde birden en fazla tercih edilen marka olma başarısı gösterdi.  Fiat  , segmentasyon olarak bakıldığında 44 ilde  otomobil  ve 5 ilde de hafif ticari araç pazarında lider marka olarak öne çıktı.

"Türkiye otomotiv pazarındaki iddiamızı sürdüreceğiz"

Açıklamada görüşlerine yer verilen  Fiat  Marka Direktörü Altan Aytaç , "2019 yılında Türkiye toplam pazarının en çok tercih edilen markası olmanın gururunu yaşadık. Başarımızın ardında değerli bayilerimizin ve satış teşkilatımızın çok önemli bir payı var.  Bursa  daki liderliğimizde kıymetli iş ortaklarımız Birmot  Bursa  ve Banoto ya özverili çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Fiat Satış Direktörü Mahmut ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =