Heyecanla beklenen Çanakkale filmi Mendilim Kekik Kokuyor’un gala gösterimi  İstMarina  AVM’de yapıldı. Yıldızlar  geçidine  ev  sahipliği  yapan  İstMarina   AVM  , sanat ve cemiyet dünyasını bir araya getirdi.

haber7
0

Sanattan modaya , eğlenceden maceraya kadar birbirinden keyifli aktivitelerle ziyaretçilerinin uğrak noktası olan  İstMarina   AVM  , heyecanla beklenen  Mendilim Kekik Kokuyor  filminin galasına ev  sahipliği  yaptı.  film  ekibinin yanı sıra sanat ve magazin dünyasından çok sayıda davetlinin katıldığı gecede , samimi anlar yaşandı.

 

 

Yönetmenliğini Hüseyin Özden ve Hakan Kurşun’un yaptığı , başrollerini Mehmet Çevik , Wilma Elles , Çetin Büyükakın ve Başar Alemdar’ın paylaştığı  Çanakkale  konulu filmin galası , basın mensuplarının katılımına açık olarak gerçekleşti. Duygusal anlara sahne olan geceye sanat , magazin ve cemiyet dünyasının tanınan isimleri katıldı. Gösterim öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan oyuncular , büyük emekler verilen filme katkı sunan herkese teşekkür ederek , soruları yanıtladı.

“Çanakkale ruhunu canlandırmak benim için çok önemli”

 

 

Çanakkale Savaşı’nı anlatan  Mendilim Kekik Kokuyor  filminin sevilen başrol oyuncularından Wilma Elles , “Muhteşem bir ekiple , duygu dolu bir projede bir araya geldik.  Çanakkale  ruhunun canlandırılması benim için çok anlamlıydı.  Herkese emeklerinden dolayı teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

“Çanakkale , vatan aşkının bir sembolü ve ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 6 =