Cenevre Otomobil Fuarı'nın son dakikada iptal edilmesi , otomotiv üreticilerini farklı çözümlere itti. Bunlardan Fransız üretici  Renault  , fuarda tanıtmaya hazırlandığı  Yeni   modelleri  için dijital platformlard

haber7
0

Renault Grubu , Uluslararası  Cenevre Otomobil Fuarı  nın iptal edilmesinin ardından 2 ve 3 Mart tarihlerinde  Renault  , Dacia ve Alpine markalarına ait yenilikleri açıklayacağını duyurdu.

 

Fransız üreticiden yapılan açıklamaya göre , yarının mobilitesine dair marka vizyonunu simgeleyen elektrikli konsept modeli MORPHOZ un dijital ilk gösterimini 2 Mart 2020 de saat 11.00 de gerçekleştirilecek.

Renault ürün gamının elektrifikasyonu , E-TECH adı verilen hibrid ve şarj edilebilir üç modeli ile hız kazanıyor. Bu modellerin ise Clio , Captur ve Megane Estate (SW) olacağı belirtiliyor.

 

Öte yandan ,  Renault  un ulaşılabilir bir yüzde 100 elektrikli otomobilinin dijital ilk gösterimini de 3 Mart 2020 de saat 10.15 te yapacağı belirtiliyor.

Edinilen bilgiye göre , Alpine markasına ait bilgiler ise , markanın sosyal medya hesaplarından 3 Mart 2020 de saat 13.30 da paylaşılacak.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 4 =