2020   Uzman   Erbaş   alımı  için başvurular  devam  ediyor. Sahil Güvenlik Komutanlığı yayınlanan ilan ile Serdümen , Kurbağa adam , Topçu , Elektrikçi ve Motorcu olmak üzere farklı branşlarda 175  Uzman  Erbaş/  Uzman  &

haber7
0

Herkesin merakla beklediği 2020  Uzman   Erbaş  başvuruları devam ediyor. Bu yıl içerisinde herkesin merakla beklediği başvurular başladı.  Sahil Güvenlik Komutanlığı  tarafından yayınlanan duru ile farklı branş ve pozisyonlarda görevlendirilecek olan adaylar , Serdümen , Kurbağa adam , Topçu , Elektrikçi ve Motorcu kadrolarında görevlendirilecek. 175  Uzman  er ve  Erbaş  alımı  başvuruları  ise önümüzdeki hafta başlayacak. 

  2020  Uzman  ERBAŞ BAŞVURU ŞEKLİ

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılan duyuru ile  alımı  yapılacak olan 175  Uzman   Erbaş   alımı   başvuruları  3 Mart 2020 tarihinde başlayacak. Adaylar 13 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlayabilecek.

Ayrıca başvurular www.turkiye.gov.tr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-basvurusu internet adresi üzerinden E- Devlet aracılığı ile alınacak. İnternet ortamı haricinde posta yolu ile başvuruda bulunan adayların  başvuruları  geçersiz sayılacak.

  HANGİ BRANŞLARDA ALIM YAPILACAK?

MOTORCU: Motorcu branşında 60  Uzman   Erbaş   alımı  gerçekleştirilecek. Adaylarda askerlik hizmetini Deniz ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 3 =