Sağlık  ve Gıda  Politikaları   Kurulu  , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde toplandı.

haber7
0

Sağlık ve Gıda  Politikaları   Kurulu  , Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi nde toplandı.

Toplantıya ,  Sağlık  Bakanı Fahrettin Koca , İçişleri Bakanı Süleyman Soylu , Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk , Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan , Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu , Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy , Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank , Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan , Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş , İletişim Başkanı Fahrettin Altun , Cumhurbaşkanlığı Özel Kalem Müdürü Büyükelçi Hasan Doğan ,  Sağlık  ve Gıda  Politikaları   Kurulu  Başkanvekili Serkan Topaloğlu ve Kurul üyeleri katıldı.

Toplantıda , Yeni Koronavirüs e (COVID-19) karşı Türkiye de uygulanan takip ve yönetim sistemi ile alınan tedbirler ve yürütülen çalışmalar masaya yatırıldı.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 7 =