Her hafta gerek stüdyodaki gerekse ekran başındaki seyircisini sürprizlerle dolu sorularıyla ağırlayan  Kim   Milyoner   Olmak   İster  yarışmasında beklenenin çok dışında bir olay gelişti. Yeni yayın döneminde sunuculuk koltu

haber7
0

Birbirinden enteresan sorularla izleyici kitlesinin ufkunu açan ve genel - kültür düzeyini yükselten yarışma programı  Kim   Milyoner   Olmak   İster  bu hafta da şaşırtmaya devam etti. Her Pazartesi akşamı büyükten küçüğe seyircisini ekran başına kilitlemeye ve tüm dikkatleri üzerinde toplamaya aralıksız devam eden  Kim   Milyoner   Olmak   İster  in 872.bölümüne katılan yarışma kişiye sorulan Sivaslı sorusunun yanıtı internet ortamında en çok arananlar listesine girdi.

15.000 TL lik baraj sorusunu doğru yanıtlayan yarışmacıya yöneltilen toplamda 30 bin TL değerine sahip Sivaslı sorusu başta kendisi  Olmak  üzere ekran başındaki izleyenlere ve stüdyodaki seyircileri epey düşündürdü. Ufacık bir detayı atlayarak ters köşe olan pek çok  kişi  yanlış yanıtı verirken , yarışmacı da doğru yanıtı bulmak konusunda bir hayli güçlük çekip ilk olarak %50 ve son olarak ise Çift Cevap jokerini üst üste kullanıp sorunun doğru yanıtına ulaşabildi.

İşte ,  Kim   Milyoner   Olmak   İster  de çoğu kişinin  yanlışa  düştüğü o  soru  ve doğru yanıtı...

SORU: "Nüfus cüzdanının doğum yeri kısmında Sivaslı yazan birinin memleketi hangi coğrafi bölgenin sınırları içerisindedir?

ŞIKLAR: A) Ege

B) İç Anadolu

C) ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =