Etiketler:

Antalya'nın Akseki ilçesinde gölet yakınında yaklaşık 3 metre çapında , 5 metre derinliğinde obruk oluştu.

haber7
0

Cevizli Mahallesi nde kovanlarına bakmak için göletin bulunduğu bölgeye giden bir arıcı , obruğu fak ederek durumu mahalle muhtarı Harun Çınar ve Akseki Belediyesi yetkililerine bildirdi.  

Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan , mahalleye gelerek obrukta incelemelerde bulundu ve  belediye görevlilerine , çukura herhangi bir canlının düşmemesi için gerekli önlemlerin alınması talimatını verdi.

EN SON 25 YIL ÖNCE OLUŞMUŞTU

Cevizli Mahallesi Muhtarı Çınar , gazetecilere yaptığı açıklamada , mahallelerinde en son 25  yıl  kadar önce obruk oluştuğunu söyledi. 

Obruğun yaklaşık 5 metre derinliğinde ve 3 metre çapında olduğunu belirten Çınar , "Büyük ve derin bir obruk. Şaşırtıcı bir durum. Adeta bıçakla kesilmiş gibi , çok ilginç. Hayvan veya insan düşebilir , inşallah başka oluşmaz." dedi. 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: AA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 3 =