Mercedes-Benz , 2020 Cenevre Otomobil Fuarı’nda aralarında  Yeni  E-Serisi’nin de olduğu çok sayıda Dünya ve Avrupa lansmanı gerçekleştirecek. 90. Cenevre Otomobil Fuarı’nda , 3  Yeni  AMG modeli , kompakt hibrit model

haber7
0

Yeni hâliyle ilk defa 2016 yılında tanıştığımız E  Serisi  4 yılın ardından geçirdiği yenilenme operasyonuyla 5-15 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tamamen ortaya çıkacak.

Marka bu tanıtımın haricinde 3  Yeni  AMG nin , kompakt sınıftaki model ailesine dahil olan hibrit seçeneklerin ve Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) sistemine sahip  Yeni  Marco Polo nun Dünya lansmanlarını gerçekleştirecek.

Mercedes-Benz in kompakt boyutlu kamp aracı Marco Polo , iki  Yeni  akıllı teknolojinin eklendiği  Yeni  versiyonuyla Cenevre de Dünya lansmanına hazırlanıyor. Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi (MBUX) eklenen Marco Polo da ayrıca  Yeni  geliştirilen Mercedes-Benz Gelişmiş Kontrol (MBAC – Mercedes-Benz Advanced Control) sisteminin de lansmanı yapılacak.

Araç içindeki ısıtma ve aydınlatma gibi fonksiyonların MBUX veya akıllı telefon uygulaması üzerinden kontrol edilebilmesine olanak sağlayan teknoloji sayesinde Marco Polo , tekerlekler üzerinde hareket edebilen akıllı bir ev haline geliyor.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 2 =