İtalya'da son dönemde artan  koronavirüs  vakalarına bir yenisi eklendi. Serie C takımlarından Pianese'de oynayan oyuncuda  koronavirüs   tespit  edildi.

haber7
0

İtalya da koronavirüs vakalarında artış devam ediyor. Virüs bu kez sahaya sıçradı. İtalya Serie C takımlarından Pianese de oynayan bir oyuncunun koronavirüs kaptığı açıklandı. La Gazzetta dello Sport ta yer alan habere göre; oyuncuda grip belirtilerinin görüldüğü ve önlem olarak Cumartesi günü ligde oynanan maçta sahaya sürülmediği belirtildi. İsmi açıklanmayan oyuncunun aynı gün takımı ile öğle yemeğinde yer aldığı söylendi. Oyuncunun virüsü ailesini ziyaretten dönerken yaptığı tren yolculuğunda kapmış olabileceği belirtiliyor. Oyuncunun evinde karantina altında kaldıktan sonra hastalığı atlattığı belirtiliyor. Buna rağmen Pianese takımı , İtalya Sağlık Enstitüsü nden gelecek yönlendirmeye kadar tüm idmanları iptal etti.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 7 =