Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen ve 1 milyon 286 bin kişinin oyuyla belirlenen “Engelsiz  Mikrofon   Radyo  Ödülleri”  sahiplerini  buldu.

haber7
0

İş , sanat , siyaset ve medya dünyasından önemli isimlerin katıldığı gecede coşkulu dakikalar yaşandı. Radyoculara imrendiğini belirten Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı , “İnsan sahnede olduğu zaman mimikleriyle kendini sevdirebiliyor ama radyocular ekran arkasındalar ve görünmeden kendilerini sevdiriyorlar” dedi.

Bağcılar Belediyesi’nin Türkiye’nin önde gelen radyocularını ödüllendirildiği “Engelsiz  Mikrofon   Radyo  Ödülleri’nin bu yıl ikincisi düzenlendi. 1 milyon 286 bin kişinin ‘www.engelsizmikrofon.org’ internet sitesi üzerinden kullandığı oyla başarılı bulunan radyocuların ödüllendirilmesi için Feyzullah Kıyıklık Engelliler Sarayı’nda gerçekleştirilen programa iş , sanat , siyaset ve medya dünyasından tanınmış isimler iştirak etti. Radyocu Onur Sakar ile haber sunucusu Hilal Ergenekon’un sunduğu gecede hayatını kaybeden radyocular için vefa videosu yayınlandı.

Yarışmaya gösterilen ilgiden memnun kaldığını belirten Bağcılar İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan , “Geçen yıl 568 bin oy kullanılırken bu yıl bu sayı 1 milyonu aştı. Bu kadar oy kullanılacağını düşünmüyordum. Bu projenin katlanarak artacağına ve Türkiye’nin en önemli törenlerden biri olacağına inanıyorum” dedi. AK Part İlçe Başkanı İsmet Öztürk ile Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Orhan Koç da radyocuları ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =