2020   Uzman   Erbaş   alımı  için beklenen duyuru yapıldı. Sahil Güvenlik Komutanlığı yayınlanan ilan ile Serdümen , Kurbağa adam , Topçu , Elektrikçi ve Motorcu olmak üzere farklı branşlarda 175  Uzman  Erbaş/  Uzman 

haber7
0

Herkesin merakla beklediği 2020  Uzman   Erbaş  alımı duyurusu yapıldı. Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yayınlanan duru ile farklı branş ve pozisyonlarda görevlendirilecek olan adaylar , Serdümen , Kurbağa adam , Topçu , Elektrikçi ve Motorcu kadrolarında görevlendirilecek. 175  Uzman  er ve  Erbaş  alımı başvuruları ise önümüzdeki hafta başlayacak. 

 

 

2020  Uzman  ERBAŞ BAŞVURU ŞEKLİ

Sahil Güvenlik Komutanlığı tarafından yapılan duyuru ile  alımı  yapılacak olan 175  Uzman   Erbaş   alımı  başvuruları 3 Mart 2020 tarihinde başlayacak. Adaylar 13 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlayabilecek.

Ayrıca başvurular www.turkiye.gov.tr/sahil-guvenlik-komutanligi-is-basvurusu internet adresi üzerinden E- Devlet aracılığı ile alınacak. İnternet ortamı haricinde posta yolu ile başvuruda bulunan adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

 

 

HANGİ BRANŞLARDA ALIM YAPILACAK?

MOTORCU: Motorcu branşında 60  Uzman   Erbaş   alımı  gerçekleştirilecek. Adaylarda askerlik hizmetini Deniz Kuvvetleri Komutanlığı veya Sahil Güvenlik Komutanlığının yüzer unsurlarında ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
2 + 4 =