Chelsea menajeri Frank Lampard'ın sezon sonunda 8 isimle yollarını ayıracağı iddia edildi.

haber7
0

Geçtiğimiz gün Bayern Münih e sahasında 3-0 kaybederek Şampiyonlar Ligi nden elenmenin eşiğine gelen Chelsea de menajer Frank  Lampard  ın sezon sonunda radikal kararlar alacağı ileri sürüldü.

The Sun un haberine göre Chelsea nin önümüzdeki sezon kadrosundan 8  ismin  gönderileceği kaydedildi. Bu isimlerin ise başta sistemine uymadığını söylediği Jorginho , istikrarsız Ross Barkley , sürekli sorun yaşadığı kaleci Kepa nın başta olduğu belirtildi. Gönderilmesi planlanan diğer isimlerin ise performansını yetersiz bulan ve bir kısmının da sözleşmesi biten Zouma , Willian , Pedro , Marcos Alonso ve Emerson olduğu ifade edildi.

Belirtilen 8  ismin  ayrılmasının ardından kadroda büyük bir boşluk oluşacağını ve edilen tasarrufla mevcut kadrodaki kaliteli oyunculara eşlik edebilecek birkaç yıldız alınabileceği kaydedildi. Ayrıca Kepa - Oblak , Alonso - Ben Chilwell takas ihtimallerinin de olabileceği The Sun un haberinin devamında yer aldı.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 3 =