Galatasaray'da eski formuna yaklaşan Radamel  Falcao  , yeniden Kolombiya  Milli  Takımı'nın formasını giymeye hazırlanıyor.

haber7
0

Galatasaray ın Kolombiyalı forveti Radamel  Falcao  , 20 yıl sonra Kadıköy de 3-1 kazanılan Fenerbahçe derbisinde penaltıdan ağları sarsmıştı. Tecrübeli forvetin ortaya koyduğu mücadele , Kolombiya da da büyük ses getirdi.

Ülke basınında Kolombiya  Milli  Takımı Teknik Direktörü Carlos Queiroz un onu en yakın zamanda aday kadroya çağıracağı yazıldı.

Milli  Takım  formasını en son 29 Haziran 2019 da Şili ye karşı giyen Radamel  Falcao  , ülkesinin Copa America dan elenmesine engel olamamıştı. Teknik Direktör Queiroz un yeni bir  Takım  inşa etmeye çalıştığı ancak  Falcao  nun tecrübesinden yararlanmak istediği yazıldı. Tecrübeli futbolcu , üst üste yaşadığı sakatlıkların ardından  Milli   Takım  daki formasını kaybetmişti.

DERBİLERİN KAHRAMANI

Öte yandan  Falcao  nun kariyerindeki derbi performansı da dikkat çekti. River Plate le Boca ya , A.Madrid le R.Madrid e , Porto yla Benfi ca ya ve Monaco yla Nice e gol atan  Falcao  , Galatasaray da da F.Bahçe yi boş geçmedi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 9 =