Teknoloji perakendenciliği alanında yatırımlarına devam eden Çağdaş Holding , Bodrum , Antalya , Marmaris ve İzmir’in ardından Denizli’ye açtığı  Samsung  mağazasıyla bölgedeki varlığını pekiştirdi.

haber7
0

Turizm ve gayrimenkuldeki yatırımlarının yanı sıra teknoloji perakedenciliği alanında da hedef büyüten Çağdaş Holding , Akdeniz ve Ege Bölgesi’ndeki yatırımlarına bir yenisini ekledi. Çağdaş Holding ,  Denizli  Çamlık Forum AVM’de 10.  Samsung   mağazasını  açtı. Antalya’da Lara , Kırcami , Konyaaltı ve Terracity AVM’de olmak üzere toplam 4 adet; Bodrum’da Konacık , Turgutreis ve Midtown’da 3 adet; Marmaris ve İzmir’de de birer adet  Samsung  mağazası bulunurken ,  Denizli  yatırımıyla birlikte şirketin bölgedeki mağaza sayısı da çift hanelere ulaştı.  Samsung  un en yeni ürün alternatiflerini sunan  Denizli  mağazasında beyaz eşyadan televizyona , bilgisayarlardan cep telefonlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.

YATIRIMLARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Çağdaş Holding İcra Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar , şirketin genel merkezinin Bodrum’da olmasının Ege ve Akdeniz Bölgesi’ndeki tüm şubelerin sürdürülebilir kalite anlayışıyla yönetilmesine , kontrol edilmesine ve geliştirilmesine imkân sağladığına değinirken , “Beton ve mermer üretimi , inşaat ve gayrimenkul ve turizm gibi Türkiye ekonomisinin öncü sektörlerinde edindiğimiz tecrübe ve güveni farklı girişim ve yatırımlarla buluşturmaya devam ediyoruz. Teknoloji perakendesi bu anlamda ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 4 =