Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza  Hamzaoğlu  , Fenerbahçe'yi 20 yıl sonra deplasmanda yenen Galatasaray'ın derbide  hak   ettiği  bir  galibiyet  aldığını söyledi.

haber7
0

Gençlerbirliği Teknik Direktörü Hamza  Hamzaoğlu  , Türk futbolunda yaşanan ekonomik problemle ilgili "Kurtuluş aslında üstyapıdakilerin kafa yapısında. Biz kurtuluşu hep altyapıda arıyoruz ama asıl kurtuluş yukarıda. Yukarıda doğru kararlar alırsanız , kulübün gelir gider durumunu doğru dengelerseniz , kulüpler bu batağa sürüklenmez." dedi. Hamzaoğlu , Gençlerbirliği nin durumu ve altyapısı , kulüplerin yaşadığı ekonomik sıkıntı ,  Galatasaray  ile oynayacakları maç ve milli takıma kadar birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Sezonun 10. haftasından bu yana Gençlerbirliği ni çalıştıran  Hamzaoğlu  , başkent ekibinde bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu vurguladı.

"Burada oturmuş bir düzen var." diyen  Hamzaoğlu  , "Tesislerde bütün ihtiyaçlar giderilmiş durumda. Tabii gözümüze çarpan bazı eksikler var ama Gençlerbirliği Kulübünde büyük ölçüde her şey tamamlanmış. İşleyiş açısından da iyi bir yönetim , idari şekli var. Biz tamamen işimize , Gençlerbirliği nin başarısına odaklanmış durumda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oyuncuların her türlü sorunları zaten çözülmüş durumda. Oyuncularımız da tamamen maçlara , işlerine odaklanıyorlar." ifadelerini kullandı.

Ligde son 2 maçını kazanarak puanını 27 yapan ve 10. sıraya yükselen başkent ekibinin teknik direktörü , "Şu anda çok rahatladığımızı ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =