Etiketler:

Ünlü İtalyan otomobil üreticisi  Alfa   Romeo  bu yıl 110. yaşını kutluyor. Marka , 1910 yılından günümüze kadar süren geçmişini dünyanın her yerinde tanıtmak için yeni ve farklı etkinlikler yapm

haber7
0

1910 yılından günümüze kadar gerek motorsproları gerekse de binek otomobil modelleriyle yoğun bir geçmişe sahip olan marka bu yıl 110. yaşını kutlamaya hazırlanıyor.

 

Alfa  Romeo  nun yeni yaşına özel olarak  Alfa   Romeo  Style Center ın (Alfa  Romeo  Tasarım Merkezi) hazırladığı logo ise markanın güçlü yanlarını , teknolojisini , sürüş keyfini ve estetikliğini yansıtıyor. Yıl boyunca gerçekleşmesi planlanan etkinliklerde ön planda olacak ve otomobilleri de süsleyecek olan logodaki  110  rakamı ve desenler ,  Alfa   Romeo  nun geçmişten geleceğe uzanan çizgisini hissettiriyor.

 

ÖNEMLİ OTOMOBİL FESTİVALLERİNDE BOY GÖSTERECEK

Alfa  Romeo  nun 110. yaş günü kutlamaları çerçevesinde düzenlenecek etkinliklerin ilki , 13-16 Mayıs tarihleri arasında Brescia-Roma-Brescia pistindeki “Red Arrow” gösterileriyle başlayacak. 24 Haziran tarihinde ise “La Macchina del tempo – Museo Storico  Alfa  Romeo” (Zaman Makinası –  Alfa   Romeo  Tarihi Müzesi) görkemli bir kutlamaya ev sahipliği yapacak.

9-12 Temmuz tarihleri arasında ise Goodwood Hız Festivali Tırmanma Yarışları etkinliğinde bir kutlama daha gerçekleşecek.

ALFA  Romeo  TARİHİ VE MARKANIN KİLOMETRE TAŞLARI

Milano ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 9 =