Malatya'da meydana gelen 5.0 şiddetindeki  deprem  Elazığ'da kuvvetli hissedilince insanlar sokağa çıktı.  deprem  sırasında balkonlardan atlayan 4  kişi  ile panik atak geçiren 2  kişi  hastaneye kaldırıldı.

haber7
0

Kandilli Rasathanesinden alınan bilgiye göre , saat 02.03 de merkez üssü Malatya nın Pütürge ilçesinde 5.0 büyüklüğünde yerin 14 kilometre derinliğinde  deprem  meydana geldi.

Deprem  nedeniyle  bir çok  kişi  uykudan uyanıp sokağa çıktı. 24 Ocak ta 6.8 lik  deprem  yaşanan kentte bugünkü 5.0 şiddetindeki  deprem  sırasında korku ile 4 kişinin yüksek girişli ve birinci kattaki balkonlardan atladığı öğrenildi.

DEPREMDE ELAZIĞ DA 4 KİŞİ BALKONDAN ATLADI

Yaralanan 4  kişi  ile birlikte panik atak geçiren 2 kişiye sağlık ekipleri müdahale etti. Durumları iyi olan yaralılar ambulanslarla kentteki hastanelere sevk edildi.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: İHA Yedi Gündem Abone Ol

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 3 =