Etiketler:

 Honda  , yeni e:TECHNOLOGY markası altında elektrikli araç ve bağlanabilirlik teknolojilerini 2020  Cenevre  Otomobil Fuarı’nda sergileyecek. Buna ek olarak marka hibrit motorlu Jazz ve Civic Type R modelinin makyajlı versiyonlarını da tan

haber7
0

Honda , 2020  Cenevre  Otomobil Fuarı nda yeni Jazz ve Jazz Crosstar olmak üzere iki yeni modelin yanı sıra elektrikli ürün ve enerji yönetimine yönelik yenilikçi çözümlerini tanıtacak.  Cenevre  Otomobil Fuarı’nda  Honda  tamamen elektrikli modeli olan  Honda  e’yi de sergileyecek.

 

e:HEV Hybrid Teknolojisi

Honda ,  Cenevre  Otomobil Fuarı nda hem CR-V Hybrid hem de yeni Jazz modelinde kullanılan e: HEV Hybrid teknolojisi de tanıtacak. Yeni Jazz için yeni geliştirilen e:HEV sistemi , 1 ,5 litrelik bir DOHC i-VTEC benzinli motora bağlı iki adet kompakt elektromotor , bir lityum iyon batarya ve akıllı bir güç kontrol ünitesi ile yenilikçi bir sabit vitesli şanzımandan oluşuyor.

 

Honda bağlantılı teknolojileri

Honda , fuarda yeni ürünlerine ek olarak sezgisel yapay zekâ ve gelişmiş bağlantı teknolojilerini de sergileyecek. Fuar ziyaretçileri ,  Honda  e ve Jazz modellerinin  Honda  Personal Assistant sesli komut sistemi gibi kullanımı kolay ve işlevsel teknolojilerle modern yaşam tarzına entegrasyonunu deneyimleyebilecek. Ayrıca her iki modelde de standart olarak sunulan My Honda+ akıllı telefon uygulaması üzerinden erişilen bağlantılı teknolojiler ve hizmetler de deneyimlenebilecek.

Enerji ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 1 =