Haber 7 Yazarı Esra Elönü ,  HDP  Eş Başkanlarının seçildiği kongrede yaşanan skandal olaylarla ilgili bir köşe yazısı kaleme aldı. Elönü ,  HDP  ve CHP'nin  yapmış  olduğu gizli kapaklı ittifağın su üst&

haber7
0

Esra Elönü nün çok konuşulacak o köşe yazısı:

Netlik ayarı en bozuk canlı insandır siz garanti kapsamında değerlendirseniz bile bu canlıyı kime iade edeceğinizi bilemezsiniz bu yüzden Allah’a havale edersiniz. Omurga ile bünyeleri arasına mesafe koyanların düştüğü hava boşluğuna hayal kırıklığı değil mabad çatlağı denir o hesap.

Hdp’li Pervin Buldan açıkça şunu söyledi “ Biz seçim öncesi Kandilde halay çektik düğün yaptık lakin  takıları  paylaşamadık gizli izdivaçtan bir hayır gelmedi. Evliliği gizli yaptık  ama  boşandığımızı herkes duysun” Bunu söylemek istedi. Sonuç? Kuzuların sessizliği.

İstanbul’un fethedilişinde Bizans la ittifakı kimler yaptıysa bu seçimde de aynı ittifakla hilelerini sıvaya sıvaya aldılar.

Seçim öncesi durup dururken Demirtaş’ın siyasetini beğendiğini söyleyen İstanbul Belediye Başkanı Tatil Bavulu , ilk sinyalini vermiş bazılarına  bunu anlatmamıza rağmen yalı önünden çekilmiş fino gibi sıçrayıp durmuşlardı.

Bakın , eşlerini bir teröristin yazdığı tiyatroya gönderip , baharat takımı gibi dizilip poz veren siyasetçiler kimi sakinleştirmeye çalışıyordu sizce.

Yasaklı olmasına rağmen Terörist Sakine Cansız’ın kitaplarını İBB bünyesinde satışa çıkarmaları , İstanbul’u kime sattıklarına dair Kandillik bir delil değil mi ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
8 + 4 =