Tasarımıyla büyük beğeni toplayan  HUAWEI   Mate  X'i temel alan yeni katlanabilir cihaz , daha güçlü bir SoC ve benzersiz mekanik menteşe tasarımı ile geliştirildi.

haber7
0

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu , Barselona’da gerçekleştirdiği konferansta devrim niteliğindeki  HUAWEI   Mate  X katlanabilir akıllı telefonun bir sonraki evrimi olan  HUAWEI   Mate  Xs i tanıttı. HUAWEI’nin en yeni teknolojileriyle dolu  HUAWEI   Mate  Xs , akıllı telefon ve tablet modlarında güçlü performans ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunan Kirin 990 5G SoC ve geliştirilmiş “Falcon Wing” tasarımı ile HUAWEI’nin en ileri teknoloji ürünü olarak öne çıkıyor.

HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu CEO su Richard Yu , yaptığı sunumda “HUAWEI  Mate  X , katlanabilir kategoriye attığımız ilk adımımızdı ve endüstri için bir standart oluşturdu.  HUAWEI   Mate  Xs ise , daha güçlü bağlantı ve entegre kullanıcı deneyimleriyle çıtayı daha da yükseltiyor.  HUAWEI   Mate  Xs , sınıfının en hızlı 5G akıllı telefonu. Benzeri görülmemiş bir cihazla tekrar buluşmaya hazırlanın” dedi.

Mate Xs ile sınırsız olasılıklar

HUAWEI  Mate  Xs , yeni mekanik menteşe tasarımı ile etkinleştirilen 8 inç dışa katlanan ekranla gerçek bir FullView deneyimi sunuyor. İlk olarak  HUAWEI   Mate  X te yer alan Falcon Wing tasarımı , iki modda kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunarken ekranı güçlendirmek için mükemmel bir uyum içinde çalışan 100 den fazla birbirine kenetlenen parça içeriyor.

Zirkonyum bazlı sıvı metalden üretilen yeni ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
7 + 9 =