Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  , "Bu güzel ülkemizde taş üstüne taş koyanın başımız üstünde yeri var. Biz de onların bu noktada devamlı önünü açmakta kararlıyız ve bundan sonra da in

haber7
0

Erdoğan ,  İzmir  in Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi ndeki Duratiles-Akgün  İzmir   seramik  Fabrikası nın açılışında , şirketteki 4 bin 500 çalışan sayısını yeterli bulmadığını , bunun artması gerektiğini belirtti.

 

 

İzmir deki fabrikada 550 kişinin istihdam edileceğini öğrendiğini aktaran  Erdoğan  , şöyle konuştu:

"Böyle bir  seramik   fabrikasının  burada hizmete alınması sebebiyle bir aradayız. Rabbim her şeyden önce tabi bu tür müteşebbislerimizin artmasını , bizlere , ülkemize nasip etsin. Çünkü kolay değil , aş , iş , ekmek buna vesile olan , buna aracı olan girişimcilerimiz bizim medarı iftiharımızdır. Onların baş tacı olmaları hasebiyle tabi ki tebrik ediyorum şahsım adıma , milletim adına. Bu güzel ülkemizde taş üstüne taş koyanın başımız üstünde yeri var. Biz de onların bu noktada devamlı önünü açmakta kararlıyız ve bundan sonra da inşallah önünü açmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tekrar kendilerini tebrik ediyorum , kutluyorum. İnşallah bu fabrika bundan sonrakilerin de devamını sağlayacaktır."

 

 

Akgün Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Akgün de 18 yıllık AK Parti iktidarında 15. fabrikaya ulaştıklarını belirterek , ülkede yakalanan istikrar ve güvenden dolayı  Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip  Erdoğan  ve kadrolarına teşekkür etti.

Konuşmaların ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
4 + 5 =