Son Dakika Haberi:  Meteoroloji  Genel Müdürlüğünden alınan son bilgilere göre yurt genelinin  Pazar  akşam saatlerine kadar parçalı ve çok bulutlu , İç Ege , Akdeniz , İç Anadolu , Karadeniz , Doğu ve G&

haber7
0

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan duyuruya göre İç Ege , Akdeniz , İç Anadolu , Karadeniz , Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri ile Çanakkale ve Sakarya çevrelerinde yağış bekleniyor.

Yağışların , kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu da yağmur ve sağanak , yağış alan diğer yerlerde ise karla karışık yağmur ve kar şeklinde olacağı öngörülüyor.

İç ve doğu kesimlerde buzlanma ve don olayı bekleniyor. Doğu Karadeniz’in yüksek kesimlerinin dik yamaçları ile Doğu Anadolu nun kuzey ve doğusunda , yüksek kar örtüsünün bulunduğu yerlerde çığ tehlikesi bulunuyor.

Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgarın , genellikle kuzeyli yönlerden hafif , ara sıra orta kuvvette , Kıyı Ege de kuvvetli eseceği öngörülüyor.

Haftalık  hava  Tahmini (23- 29  Şubat  2020)

Hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik olmayacağı , Ülkemiz genelinde mevsim normalleri civarında tahmin ediliyor.

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: #7F7F7F;} KAYNAK: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 7 =