Gaziantep'te 18 yıl sonra öldürüldüğü belirlenen Gündüz Karademir'in  Aile  içi cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Olayla ilgili annesi Zeynep Karademir ile kardeşleri Hasan Karademir ve Ce

haber7
0

İlçeye bağlı Yukarıkaravaizler Mahallesi nde 2002 yılında , 23 yaşındayken kaybolan Gündüz Karademir in cesedinin boş bir arazide gömülü olduğu ihbarını alan jandarma ekipleri , soruşturma başlattı. İl Jandarma Komutanlığı ekipleri , 6 aylık teknik ve fiziki takibin ardından Karademir in  Aile  içi arazi anlaşmazlığı nedeni ile çıkan kavgada , annesi Zeynep Karademir ve kardeşleri tarafından öldürüldüğünü belirledi. Karademir in cesedinin önce evin bahçesine , 10 yıl sonra ev satılınca da çıkarılıp mahallenin dışındaki boş bir araziye gömüldüğü saptandı.

KEMİK PARÇALARI BULUNDU Ekipler , önce evin bahçesinde , ardından da arazide kazı çalışması yaptı , Arazideki kazılarda 2 gün önce Gündüz Karademir e ait kemikler bulundu.

Gaziantep , Araban ilçesi ve Adana da düzenlenen operasyonlarda 6 kişi gözaltına alındı. Jandarmada yapılan sorgulamalarının ardından şüpheliler adliyeye sevk edildi. Mahkemeye çıkarılan şüphelilerden , Karademir n annesi Zeynep Karademir , kardeşleri Hasan Karademir ve Cemile Balta tutuklandı. 

 

.news-source-inline{margin-bottom: 20px;color: #A1A1A1;font-size: 15px; line-height: 15px;margin-top: 2px;font-family: "Gilroy Black" ,sans-serif;} .news-source-inline span { font-family: "Gilroy Bold" ,sans-serif; color: ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
6 + 1 =