Demir Grup Sivasspor'da Mert Hakan Yandaş'ın Aytemiz Alanyaspor'a attığı  gol  sonrasında yaptığı  gol   sevinci  gündeme oturdu.

haber7
0

Süper Lig de 23. haftanın açılışında  Sivasspor  un evinde Alanyaspor ile karşılaştığı maçta Mert Hakan Yandaş ın attığı  gol  sonrasında yaptığı  gol   sevinci  gündeme oturdu. Galatasaray ile de adı anılan 25 yaşındaki oyuncu , penaltıdan attığı golün ardından Erol Bulut un önünde  gol  sevincini yaşadı ve bu sevinç , Erol Bulut un Galatasaray a attıkları  gol  sonrasında yaptığı sevince benzetilerek  sosyal  medyada yüzlerce kez paylaşıldı. Alanyaspor kulübesinde bulunanlar da Mert Hakan ın sevincinin üzerine tepki gösterdi. Mert Hakan ,  gol   sevinci  için Erol Bulut un yanına giderek , yanlış anlaşılma olduğunu belirten hareketler yaptı , Erol Bulut ise Mert Hakan a hararetli şekilde bir şeyler söyledi.

.yedigundem-title { font-size:20px !important;border-top: solid 1px rgba display: block; padding-top: 20px; margin-bottom: 12px; } GÜNÜN ÖNEMLİ GELİŞMELERİ

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =