Fenerbahçe  başkanı  Ali Koç'un görüşme talebi sonunda gerçekleşiyor. Türkiye Spor Yazarları Derneği , 4  büyük   kulübün  başkanlarını bir araya getiriyor.

haber7
0

Derneğin resmi sitesinden yapılan açıklamada , "TSYD Levent Tesisleri nde 26 Şubat 2020 Çarşamba günü saat 11.00 de Fenerbahçe , Galatasaray , Beşiktaş ve Trabzonspor Başkanlarının katılacağı bir açık oturum düzenlenecektir. Tarafsız bir ortamda ve moderatörlüğünü Türkiye Spor Yazarları Derneği Genel  başkanı  Oğuz TONGSİR in yapacağı bu açık oturum bütün ulusal televizyonlar tarafından canlı olarak yayınlanacaktır." denildi.

"KONUŞACAĞIMIZ ÇOK ŞEY VAR"

Fenerbahçe  başkanı  Ali Koç , basın toplantısında yaptığı açıklamada , "Mustafa Cengiz de hazırsa konuşacağımız çok şey var , konular birikti. Dört başkanın olmasına da gerek yok. Bu belki de sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Bunun faydalı olacağını düşünüyorum. Dört kulüp başkanını toplamak kolay değil , siz inisiyatif alırsanız olur" demişti.

Mustafa Cengiz: Bir davet bildiğim kadarıyla davete katılacaklara söylenir

Konuyla ilgili konuşan Galatasaray  başkanı  Mustafa Cengiz , "Bir davet bildiğim kadarıyla davete katılacaklara söylenir. Alternatif tarihler ve saatler vermek zorundasınız , saatim ve günüm uygunsa giderim diğer başkanlar da uygunsa. Bana intikal eden bir şey yok." dedi.

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
3 + 2 =