Çaykur Rizespor Teknik Direktörü  İsmail   Kartal  , taraftarın sosyal medya üzerinden kendisine yönelttiği istifa çağrılarına cevap olarak , gelecek sezon için kulübün kendisiyle beraber plan yaptığın

haber7
0

Mehmet Cengiz Tesisleri’nde gazetecilerin sorularını yanıtlayan  Kartal  , burada bir gazetecinin istifa sorusu üzerine , “Yöneticilerimiz önümüzdeki senin planını benimle beraber yapıyorlar” dedi.

Sosyal medya hesaplarında yazılanlar ile kulübün yönetilmeyeceğini belirten  Kartal  , birlik olunması gerektiğini savundu.

Kartal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sürekli birileri Kim oynuyor? Hoca ne zaman gidiyor? Konu buralarda dolaşıyor. Yönetim ne zaman istifa edecek? Ama burada asıl olan Rizespor ise sesimizi hep birlikte yükseltmeli ve buralarda el ele tutuşmalıyız. Gaziantep maçında geçen hafta aleyhimize verilen ikinci penaltı kararı doğru değil. Top kalçasından sekerek yerde eline geliyor. Bize çok daha netleri verilip iptal ediliyor. Aleyhimize tereddütsüz veriliyor ama kimse bunları konuşmuyor. Beşiktaş maçında neler oldu? Biz mağlup olduk. Kimse bunları konuşmuyor. Ben konuşuyorum. Biliyorum ne olduğunu. Burada birlik olacaksak birazcık da Rizespor un sesini yükseltmemiz , haklarını saha içinde arayarak birlikte savunmamız gerekir. Her şeyi tek bir insana , antrenöre yüklememek gerekir. Biz bu işin en zayıf noktasıyız."

"Sosyal medya kulüpleri yönetmez"

Sosyal medyada istifa çağrıları yapıldığını dile getiren  Kartal  ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
9 + 8 =