Huawei  , P  smart  Pro’nun otomatik pop-up selfie  kamerası  ve 6 ,59 inç Ultra Tam Görüş Ekranı ile tamamen çerçevesiz bir görsel deneyim sunuyor.

haber7
0

Huawei den yapılan açıklamaya göre ,  Huawei  P  smart   Pro  ultra tam görüş ekranı , 48 MP  kamerası  ve yüksek performansı ile öne çıkıyor.

Ultra geniş açılı ve yapay zeka destekli 48 megapiksellik üçlü kamera sistemi , Huawei’nin düşük ışık fotoğrafçılığındaki gücünü kullanarak keskin detaylı çok yüksek kalitede fotoğraf çekimine imkan tanıyor.  Huawei  P  smart   Pro  , bu özellikleri ile ileri seviye bir mobil fotoğrafçılık deneyimi sunmayı hedefliyor. 

48 megapiksellik ana kamera , 8 megapiksellik ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksellik derinlik sensörü ile donatılan P  smart   Pro  , f/1.8 diyafram genişliği ve 6 lensli tasarımı ile fotoğrafların netliğini ve kalitesini geliştiriyor.

8 megapiksellik ultra geniş açılı kamera , fotoğraf ve video çekerken 120 derecelik kadraj alanı sunarak , 78 derece olan standart lenslerin neredeyse iki katı alanı kullanıcının kaydetmesi için sunuyor. 2 megapiksellik derinlik sensörü ise profesyonel bokeh efekti ile özellikle portre çekimlerinin daha canlı olmasını sağlıyor.

Donanımının yanında yapay zeka ile de donatılan P  smart  Pro’nun yazılımı , çekilen fotoğrafları daha da geliştiriyor.  Huawei  AI algoritmaları ile güçlendirilen Multi-Frame Noise Reduction özelliğini barındıran çarpıcı gece modu , 6 saniyeye kadar elle çekilen gece fotoğraflarındaki kırmızı göz , gren veya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
5 + 1 =