Ahoy Club'ün kurucusu Ian Malouf geçtiğimiz yıl 32  milyon  Euro'ya satın aldığı  yatla   İstanbul  Boğazı'na  demir  attı.

haber7
0

MARSHALL bayraklı 73 metre uzunluğundaki Coral Ocean isimli lüks yat Kuruçeşme Limanı na  demir  attı. Coral Ocean   geçtiğimiz yıl Monaco da düzenlenen fuarda 32  milyon   Euro  ya satılmıştı. 

1994 yılında yapımı tamamlanan Marshall bayraklı 73 metre uzunluğunda Coral Ocean adlı , 3 katlı lüks yat , Marmara Denizi nden  İstanbul  Boğazı na giriş yaptı. Kuruçeşme Limanına demirleyen yatın , 5 gün  İstanbul  da kaldıktan sonra rotasını Yunanistan a çevireceği öğrenildi. Lüks yatın 2015 yılında tadilat geçirdiği , iç ve dış bölümlerinin ünlü tasarımcı Jon Bannenberg tarafından tasarlandığı öğrenildi.

Ahoy Club ün kurucusu Ian Malouf ise geçtiğimiz yıl Monaco da düzenlenen fuarda 32  milyon   Euro  ya yatı satın almıştı. 22 mürettebatı bulunan lüks yatta büyük ve geniş bir ana süit ve 4 adette alt güverte süiti bulunuyor. Bunun yanı sıra lüks yatta yüzme havuzu , buhar odası , jakuzi ve spor salonu da yer alıyor.

"UZAYA BİLE GİDİLİR BU YATLA"

Kuruçeşme Limanı nda demirleyen lüks yatı görerek inceleyen Bülent Kayar ," Geçerken gördüm. İnsanlar zevkli ve lüksü için neler yapıyor diye düşündüm. Bakmaya bile korkuyoruz. Aldığımız maaşlarla kıyaslama yapsak ömrümüz yetmez almaya. Benim olsa gezerim , dünyanın tadını çıkarırım. Uzaya ...

Haberin devamını okumak için TIKLAYINIZ


Paylas
Yorum Yaz
1 + 1 =